Gabinet masażu

Zabiegi wykonuje doświadczony masażysta, długoletni pracownik specjalistycznego centrum rehabilitacji oraz renomowanych gabinetów odnowy biologicznej.

rejestracja telefoniczna:
609 606 096

www.masaż-kraków.com.pl

  • masaż klasyczny
  • masaż leczniczy
  • masaż relaksacyjny
  • masaż wyszczuplający
  • drenaż limfatyczny
  • masaż sportowy
  • terapia manualna
Masaż klasyczny

Najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy, intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Stosowane techniki oddziaływują bezpośrednio na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

Masaż leczniczy

Jeden z najskuteczniejszych zabiegów w leczeniu schorzeń narządu ruchu, a zwłaszcza kręgosłupa. Znosi lub przynajmniej łagodzi objawy chorobowe takie jak: ból, obrzęk, przykurcz, przyspiesza gojenie, zapobiega powstawaniu zrostów.

Masaż relaksacyjny

Dla wszystkich zmęczonych długotrwałym wysiłkiem zarówno fizycznym jak i umysłowym: redukuje stres, wpływa na poczucie harmonii umysłu i ciała, zmniejsza napięcie i sztywność mięśni, oczyszcza organizm z toksyn, zwiększa elastyczność i napięcie skóry co zdecydowanie poprawia jej wygląd.

Masaż wyszczuplająco-modelujący

Bardzo skuteczny, dynamiczny ale bezbolesny zabieg powodujący szybkie zmniejszanie się podskórnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzroście siły masowanych mięśni. Systematycznie stosowany zwiększa elastyczność i napięcie skóry, zdecydowanie poprawia jej wygląd, modeluje sylwetkę, wyrównując zgrubienia i nierówności związane z lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Drenaż limfatyczny

Jest jedną z metod leczenia obrzęków po zabiegach modelowania sylwetki tj. po liposukcji, plastyce brzucha. Pozwala likwidować obrzęki powstałe po tak inwazyjnych zabiegach. Redukuje również nierówności skórne i w konsekwencji dyskomfort związany z ich występowaniem. Usprawnia krążenie limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem. Skraca czas wchłaniania siniaków i krwiaków.

Masaż sportowy

Od wielu lat stał się on niezbędnym elementem w procesie treningowym sportowców. Jest jednym z ważniejszych elementów odnowy biologicznej, Masaż usprawnia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przyspiesza krążenie limfy, a co za tym idzie zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni, szybciej usuwa zbędne produkty przemiany materii i wspomaga procesy regeneracyjne. Pozwala więc zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Usuwa objawy napięcia oraz szybko i bez straty energii podwyższa zdolność do pracy całego organizmu. Masaż zmęczonych mięśnia pomaga rozluźnić je i zapobiega ewentualnym uszkodzeniom.

Terapia manualna

Przywraca zaburzoną biomechanikę stawów (odblokowanie stawów), co prowadzi do zmniejszenia bólu, zwiększenia zakresu ruchomości, ustąpienia stanów zapalnych.

Galeria zdjęć SPA

Galeria zdjęć

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć naszego SPA. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do skorzystania z naszych usług.

zobacz galerię zdjęć

Intro
Facebook